Wystawa w Galerii „Pod Sową”

Wystawa w Galerii „Pod Sową”

Posted by cookillu | 18 lutego 2015 | Aktualności

[:pl]Jedzenie, które rozgrzeje Twoje serce
Pod takim hasłem odbywa się cookillowa wystawa w Galerii „Pod Sową”.
Zapraszamy wszystkich wielbicieli dobrego jedzenia oraz ilustracji do obejrzenia naszej wystawy.

cookillu-wystawa-jastrzębie-4

Jak do tego doszło?
Cookillu po raz pierwszy ma samodzielną wystawę, można by rzec — indywidualną. Ale to nie jest przypadkiem nasz debiut na salonach! Zagościliśmy też z naszymi pracami w Galerii BWA w Nowym Targu.

Najpierw zastanawiałyśmy się nad tytułem, całe szczęście Agnieszka wyjątkowo szybko wpadła na wcale nie takie głupie… po prostu zainspirowała się walentynkami i zimową porą. Jak już może zauważyliście, jej kuchnia nie jest powściągliwa i nie jest zbyt dietetyczna, ale nie jest też przypadkiem tłusta. Jest po prostu normalna i wspaniała. Posiłki przyrządzone z z jej przepisów umilają chwile spędzone w rodzinnym gronie, cieszą serca domowników i sprawiają, że spotkania stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Blog jest smakowity, bo jak Aga stwierdziła — najważniejszy jest balans. Warto też podkreślić, że w końcu mamy możliwość zaprezentowania naszych prac nie tylko w wirtualnej przestrzeni, co znacznie poszerza nasze spektrum oddziaływania.

Na wystawę wyselekcjonowałyśmy przepisy tak, by zachować pewną równowagę: są tam zupy, drugie dania i oczywiście słodkości. Nie zabrakło także ilustracji z naszego pierwszego kalendarza!
Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że możemy w tym całkiem sporym mieście, pokazać kawałek naszego dorobku. Dziękujemy bardzo i zachęcamy do odwiedzenia galerii.

Nasze dzieła wiszą sobie w Bibliotece Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju, Galeria „Pod Sową”, ul. Wielkopolska 1a.
Wystawa czynna od 1 do 28 lutego.
Po tym terminie wystawa będzie jeszcze w szpitalu na oddziale dziecięcym, ale nie znam jeszcze szczegółów.

Dziękuję pracownikom Biblioteki Miejskiej za udostępnienie zdjęć jak i powieszenie wszystkich ilustracji. Uwierzcie, to wcale nie jest takie proste!

cookillu-wystawa-jastrzębie-3

cookillu-wystawa-jastrzębie-2

cookillu-wystawa-jastrzębie[:]

Related Blogs

Posted by emilka_cookillu | 19 lipca 2017
Trudno nie zgodzić...
Posted by emilka_cookillu | 02 maja 2016
Wygraj karnet do...