Konkurs — karnety do 5 food trucków

Konkurs — karnety do 5 food trucków

Posted by cookillu | 2 maja 2016 | Aktualności

Wygraj karnet do 5 food trucków!

WYNIKI:

Wojtek Janicki oraz Stef wygrywają! Gratuluję i dziękuję za wypowiedzi. Mam nadzieję, że impreza Wam się spodoba i będzie bardzo smacznie, co zresztą sama także sprawdzę 😉

W dniach 7-8 maja do Krakowa zjeżdża ponad 30 food trucków z całego kraju. Będą burgery, kuchnie z każdego zakątka świata, słodkości, kawiarnie i herbaciarnie. Będzie coś dla mięsożerców i roślinożerców, będzie słodko, słono, pikantnie i łagodnie. Do tego muzyka i relaks.

Szykuje się niezła wyżerka!!
Razem z Żarciem Na Kółkach mam do rozdania 2 karnety do Food Trucków, czyli 2 osoby wygrywają.

Aby wziąć udział konkursie wystarczy odpowiedzieć w komentarzu pod postem konkursowym na cookillowej stronie na następujące pytanie: Co Ci się podoba, a co nie w food truckach? Liczy się Wasza pomysłowość, kreatywność lub po prostu szczerość. Po zakończeniu podeślijcie mi proszę nazwiska. Karnety będą do odebraniu na barze.

Organizator imprezy: Żarcie Na Kółkachhttp://zarcienakolkach.com.pl/  https://www.facebook.com/events/480602808730923/
Miejsce wydarzenia: Bezogródek food truck park, ul. Piastowska 20, Kraków

Na kuponie będą widniały logotypy food trucków, wybierane losowo przez sponsora. Z każdego z dostępnych na kuponie food trucków, będzie można wybrać sobie jedną pozycję z menu (nie ma konkretnej kwoty na kuponie).

Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa od 02.05.2016 do końca 05.05.2016 do godziny 18:00.
2. Sponsorem nagrody jest Żarcie Na Kółkach.
3. Nagrody do odebrania tylko na terenie Polski, Bezogródek food truck park, ul. Piastowska 20, Kraków, w dniach 7-8 maja 2016 r.
4. W konkursie nagrodzona będzie najciekawsza zdaniem autorki bloga Cookillu wypowiedź odpowiadająca na pytanie “Co Ci się podoba, a co nie w food truckach?” (forma odpowiedzi jest dowolna)
5. Wyniki konkursu będą ogłoszone dnia 05.05.2016 do godziny 00:00 na facebookowym profilu Cookillu oraz w poście konkursowym.
6. Wygrana/y zobowiązana/y jest wysłać swoje imię i nazwisko do 6 maja 2016 r do godziny 00:00, chyba że uczestnik posługiwał się swoim prawdziwym nazwiskiem, a nie pseudonimem. Nazwisko należy wysłać w prywatnej wiadomości na maila: kontakt@cookillu.com. Po tym terminie nagroda jest przyznawana kolejnej osobie.

Related Blogs

Posted by emilka_cookillu | 19 lipca 2017
Trudno nie zgodzić...
Posted by emilka_cookillu | 17 grudnia 2015
Kilka dni temu...